Спортсменам

Андроксель, завдяки збалансованому складу та максимально ефективним дозам інгредієнтів, особливо рекомендується чоловікам, що піддаються значним фізичним навантаженням та посилено займаються спортом. Препарат підвищує витривалість, сприяє збільшенню м’язової сили та прискоренню відновлення організму.

Як відомо, рухова активність викликає значне біохімічні і морфологічні зміни у тканині скелетних м’язів не завжди адаптивного характеру. Достовірним маркером пошкодження м’язової тканини є висока активність в крові ферменту лактатдегідрогенази (ЛДГ).

Дослідження K.Parandak et al., демонструє, що щоденний прийом карнітину в дозі 2 г протягом 2-х тижнів, надає виразний позитивний ефект у відношенні м’язового пошкодження після гострих фізичних навантажень у активних здорових чоловіків. Прийом карнітину суттєво знижує активність ЛДГ, у порівнянні з плацебо (р=0,003).

Мал. Суттєве зниження активності ЛДГ в сироватці крові, відразу після фізичного навантаження, через 2 і 24 години на фоні прийому карнітину у порівнянні з групою плацебо.