ТОВ «Клімед Україна» було засновано у 2009 році. З часу заснування і до сьогодні основними напрямами діяльності ТОВ «Клімед Україна» є маркетингові дослідження, реєстрація та перереєстрація лікарських засобів та харчових добавок, просування їх на фармацевтичному ринку України. Сьогодні ТОВ «Клімед Україна» успішно виконує поставленні перед нею завдання, розширюючи та відкриваючи нові перспективи.

Для цього, а також з метою покращення якості своєї роботи ТОВ «Клімед Україна» залучає колектив професіоналів, що в основному складається з медичних представників – професіоналів високого рівня з медичною освітою, які активно співпрацюють з лікарями різних спеціальностей в усіх регіонах країни, а також з провізорами та фармацевтами аптечних установ. Не залишає поза увагою ТОВ «Клімед Україна» співпрацю з медичними та лікувально-профілактичними установами, активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах та освітніх програмах.

Сьогодні з метою підвищення доступності всього спектра свого портфеля ТОВ «Клімед Україна» здійснює імпорт та оптову торгівлю лікарськими препаратами й високоякісними та високоефективними біологічно активними добавками відомих європейських виробників. Портфель препаратів ТОВ «Клімед Україна» поповнюється з року в рік новими продуктами і нараховує значну кількість лікарських засобів, які можуть задовольнити широкі потреби пацієнтів та лікарів різних спеціальностей.

Високий професіоналізм, великий досвід роботи та відповідальність працівників компанії завжди спрямовані на максимальне задоволення очікувань та потреб кожного клієнта ТОВ «Клімед Україна» – від пацієнта до лікаря та фармацевта.

ВГОРУ