АНДРОКСЕЛЬ

розчинна формула не має аналогів
1 саше Андроксель, активні інгредієнти:
Активний інгредієнт Доза
1 Трібулус (екстракт якорців сланких) 1000 мг
2 L-карнітин 1000 мг
3 Міо-інозитол 1000 мг
4 L-таурин 500 мг
5 Фолієва кислота 400 мкг
6 Селен 83 мкг
7 Цинк 15 мг

АНДРОКСЕЛЬ

чоловіча сила
2
L-карнітин, Міо-інозитол
3
L-карнітин, Селен, Цинк, Фолієва кислота
4
L-карнітин, Міо-інозитол, Селен, Цинк, Фолієва к-та
6
Міо-інозитол, Фолієва кислота, Цинк

АНДРОКСЕЛЬ

репродуктивне здоров’я

АНДРОКСЕЛЬ

Інформація щодо застосування:
  • ідіопатична астенозооспермія;
  • ідіопатична олігозооспермія;
  • ідіопатична тератозооспермія;
  • помірна еректильна дисфункція;
  • безпліддя, яке індуковане оксидативним стресом;
  • системні гормонально-метаблічні порушення
    (інсулінорезистентність, дісліпідемія, ожиріння, андрогенний дефіцит);
  • підготовка сперми до інсемінації та/або консервації;
  • варикоцеле.
Зручна форма прийому Андроксель:

1-2 саше на добу після їжі протягом 3-6 місяців.
Тривалість індивідуально встановлює лікар.

(Tribulus terrestris) 1000мг , що містить (40%) стероїдних сапонінів, має гіркуватий присмак і може давати «гірчинку» в кінці післясмаку, яка нагадує по смаку грейпфрут.

В залежності від часу та місця збору сировини трібулусу (якірці сланки) смак «гірчинки» та колір розчину може відрізнятися від серії до серії, що жодним чином не впливає на якість та ефективність продукту.

L-карнітин – ключовий елемент для транспортування жирних кислот до мітохондрій сперматозоїдів для утворення енергії. L-карнітин діє безпосередньо на дозрівання і рухомість сперматозоїдів.

L-карнітин підвищує рухомість сперматозоїдів та є для них основним джерелом енергії, позитивно впливає на кількість сперматозоїдів. Також сприяє зниженню надлишкової кількості ацетил-КоА в мітохондріях сперматозоїдів, що призводить до зменшення накопичення активних форм кисню та підвищує шанси настання вагітності.

Міо-інозитол – грає важливу роль у дозріванні сперматозоїдів та їх міграції з епідидимісу. Міо-інозитол сприяє підвищенню прогресивної рухомості та швидкості сперматозоїдів, покращує мітохондріальну функцію сперматозоїдів у чоловіків з патоспермією. Приймає участь в осморегуляції сім’яної рідини. Важко переоцінити роль міо-інозитолу для підтримки хемо- і термотаксичної відповіді сперматозоїдів (завдяки термотаксичному механізму, сперматозоїди рухаються в маткових трубах, а рух до яйцеклітини забезпечується хемотаксисом).

Трібулус (Якорці сланкі) – активна субстанція трібулусу, що містить стероїдні сапоніни фуростанолового типу має сприятливий вплив на імунітет, цілісність кліткової мембрани, еректильну функцію та метаболізм холестерину.

L-таурин – натуральний продукт обміну сірковмісних амінокислот: цистеїну, метіоніну, цистеаміну. Таурин проявляє осморегулюючі та мембранозахисні якості, позитивно впливає на фосфоліпідний склад клітин, нормалізує обмін іонів кальцію в клітинах. Таурин має антистресорну дію, може регулювати вивільнення ГАМК, адреналіну та інших гормонів, а також регулювати відповіді на них. Таурин забезпечує захист від процесів перекисного окиснення, стимулює продукцію ендогенного тестостерону, покращує якість еякуляту шляхом підвищення концентрації та рухомості сперматозоїдів.

Фолієва кислота – має антиоксидантну активність за рахунок виведення з клітини токсичного ацетил-коферменту А та стабілізації клітинної мембрани сперматозоїдів від дії активних форм кисню, гіперпродукція яких є важливим патогенетичним фактором патоспермії у чоловіків.

Селен – нормалізує сперматогенез, функціонування імунної системи, приймає участь у регуляції роботи щитоподібної залози, покращує рухомість сперматозоїдів та забезпечує захист ДНК сперматозоїдів від впливу оксидативного стресу.

Цинк – важливий мікроелемент, який має вирішальне значення для багатьох біохімічних процесів в організмі чоловіків. Цинк приймає участь в обміні статевих гормонів і інсуліну. Додатковий прийом цинку демонструє достовірне покращення морфофункціональних характеристик сперматозоїдів: підвищення їхньої рухомості та зменшення кількості патологічних форм в еякуляті. Цинк є важливим фактором нормального функціонування підшлункової залози та статевої системи в цілому. Фізіологічна роль цинку полягає в реалізації механізмів роз’єднання головки і хвоста сперматозоїдів, а також здібності хроматину до деконденсації.

Androxselle

Андроксель — це збалансований комплекс найважливіших вітамінів, мікроелементів та амінокислот для поліпшення метаболічного і гормонального статусу чоловіків.

ВГОРУ