АНДРОКСЕЛЬ

забезпечує:

 

Формула АНДРОКСЕЛЬ унікальна та не має аналогів.

Всі активні компоненти підібрані з урахуванням взаємної сумісності та безпеки.

1 саше АНДРОКСЕЛЬ містить:

  Активний інгредієнт Доза
1 L-карнітин 1000 мг
2 Міо-інозитол 1000 мг
3 Трібулус (екстракт якорців сланких) 1000 мг
4 L-таурин 500 мг
5 Фолієва кислота 400 мкг
6 Селен 83 мкг
7 Цинк 15 мг

 

АНДРОКСЕЛЬ рекомендується застосовувати при таких порушеннях показників сперми як:

  • низька кількість сперматозоїдів в еякуляті (олігозооспермія);
  • зменшення в еякуляті кількості сперматозоїдів, що рухаються по прямих траєкторіях зі зниженою швидкістю (астенозооспермія);
  • наявність в еякуляті великої кількості сперматозоїдів зі зміненою морфологією – пороки головки, хвостика (тератозооспермія)

 

1 саше АНДРОКСЕЛЬ належить розчинити у половині склянки води (100 мл) та випити. Для досягнення найшвидшого розчинення слід використовувати ледве теплу, кип’ячену воду.

Приймати після їжі. Добова норма: 1-2 пакетики.

 

Приготований розчин схожий на трав’яний фіточай з легкою гірчинкою та приємним запахом, внаслідок вмісту в складі АНДРОКСЕЛЬ натурального екстракту якірців сланких (Трібулус).

Рекомендований курс прийому АНДРОКСЕЛЬ від 3 до 6 місяців. Тривалість застосування лікар встановлює індивідуально.

ДИВИТИСЬ ІНСТРУКЦІЮ

 

L-карнітин – ключовий елемент для транспортування жирних кислот до мітохондрій сперматозоїдів для утворення енергії. L-карнітин діє безпосередньо на дозрівання і рухомість сперматозоїдів.

L-карнітин підвищує рухомість сперматозоїдів та є для них основним джерелом енергії, позитивно впливає на кількість сперматозоїдів. Також сприяє зниженню надлишкової кількості ацетил-КоА в мітохондріях сперматозоїдів, що призводить до зменшення накопичення активних форм кисню та підвищує шанси настання вагітності.

Міо-інозитол – грає важливу роль у дозріванні сперматозоїдів та їх міграції з епідидимісу. Міо-інозитол сприяє підвищенню прогресивної рухомості та швидкості сперматозоїдів, покращує мітохондріальну функцію сперматозоїдів у чоловіків з патоспермією. Приймає участь в осморегуляції сім’яної рідини. Важко переоцінити роль міо-інозитолу для підтримки хемо- і термотаксичної відповіді сперматозоїдів (завдяки термотаксичному механізму, сперматозоїди рухаються в маткових трубах, а рух до яйцеклітини забезпечується хемотаксисом).

Трібулус (Якорці сланкі) – активна субстанція трібулусу, що містить стероїдні сапоніни фуростанолового типу має сприятливий вплив на імунітет, цілісність кліткової мембрани, еректильну функцію та метаболізм холестерину.

L-таурин – натуральний продукт обміну сірковмісних амінокислот: цистеїну, метіоніну, цистеаміну. Таурин проявляє осморегулюючі та мембранозахисні якості, позитивно впливає на фосфоліпідний склад клітин, нормалізує обмін іонів кальцію в клітинах. Таурин має антистресорну дію, може регулювати вивільнення ГАМК, адреналіну та інших гормонів, а також регулювати відповіді на них. Таурин забезпечує захист від процесів перекисного окиснення, стимулює продукцію ендогенного тестостерону, покращує якість еякуляту шляхом підвищення концентрації та рухомості сперматозоїдів.

Фолієва кислота – має антиоксидантну активність за рахунок виведення з клітини  токсичного ацетил-коферменту А та стабілізації клітинної мембрани сперматозоїдів від дії активних форм кисню, гіперпродукція яких є важливим патогенетичним фактором патоспермії у чоловіків.

Селен – нормалізує сперматогенез, функціонування імунної системи, приймає участь у регуляції роботи щитоподібної залози, покращує рухомість сперматозоїдів та забезпечує захист ДНК сперматозоїдів від впливу оксидативного стресу.

Цинк – важливий мікроелемент, який має вирішальне значення для багатьох біохімічних процесів в організмі чоловіків. Цинк приймає участь в обміні статевих гормонів і інсуліну. Додатковий прийом цинку демонструє достовірне покращення морфофункціональних характеристик сперматозоїдів: підвищення їхньої рухомості та зменшення кількості патологічних форм в еякуляті. Цинк є важливим фактором нормального функціонування підшлункової залози та статевої системи в цілому. Фізіологічна роль цинку полягає в реалізації механізмів роз’єднання головки і хвоста сперматозоїдів, а також здібності хроматину до деконденсації.