АНДРОКСЕЛЬ (ANDROXSELLE) – це збалансований комплекс найважливіших вітамінів, мікроелементів та амінокислот для поліпшення метаболічного і гормонального статусу чоловіків. Достовірно підвищує чоловічу фертильність.

АНДРОКСЕЛЬ покращує функціональний стан чоловічої репродуктивної системи, що виражається у нормалізації якісних та кількісних показників спермограми.

При регулярному прийомі АНДРОКСЕЛЬ відзначається підвищення концентрації сперматозоїдів та збільшення загальної і прогресивної рухомості сперматозоїдів в еякуляті.

АНДРОКСЕЛЬ сприяє збільшенню кількості сперматозоїдів з нормальною ДНК і хроматином, що забезпечує високий потенціал запліднення яйцеклітини, як у звичайних умовах, так і при використанні еякуляту в процедурах допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

АНДРОКСЕЛЬ виробляється у відповідності до Європейських стандартів в умовах жорсткого контролю якості сировини та пакувальних матеріалів, процесу виробництва та готової продукції. 

Технологічний процес здійснюється на виробничому майданчику, що відповідає вимогам GMP (Good Manufacturing Practice), який підлягає періодичному контролю з боку Міністерства охорони здоров’я Італії та місцевих органів охорони здоров’я. Фармацевтична компанія СЕРИС С.Р.Л., Італія, працює у відповідності до вимог міжнародних стандартів якості, а саме ISO 13485 та ISO 9001. Крім того, компанія використовує систему нагляду за ринком у відповідності до стандарту MEDDEV 2.12-1.

Androxselle

Андроксель — це збалансований комплекс найважливіших вітамінів, мікроелементів та амінокислот для поліпшення метаболічного і гормонального статусу чоловіків.

ВГОРУ