Найбільш важливими гормонами чоловічої статевої системи є андрогени. Основний андроген – гормон тестостерон. Tестостерон відповідає за прояви мужності у зовнішньому вигляді та поведінці чоловіка. Високий рівень тестостерону допомагає чоловікам мати розвинуту мускулатуру, бути більш впевненими у собі та привабливими для жінок. Концентрація тестостерону значно зростає у період статевого дозрівання та зберігається високою аж до 40-50 років, після чого починає поступово знижуватися, навіть у здорових чоловіків.

Якщо чоловік веде активний спосіб життя або займається спортом, зниження рівня тестостерону може спостерігатися внаслідок надмірних фізичних навантажень.

Основними ознаками пере-тренованості та зниження рівня тестостерону є:

  • Підвищення дратливості, пригнічений (депресивний) стан, втомлюваність
  • Погіршення нічного сну
  • Зниження статевого потягу
  • Зниження м’язової маси та силових показників
  • Поява жирового прошарку, незважаючи на дотримання дієти, фізичну активність та сон

В таких випадках необхідно потурбуватися про відпочинок, раціональні тренування та правильне харчування, з включенням натуральних бустерів тестостерону, наприклад екстракту якірців сланких – трібулус (Андроксель).

Трібулус достовірно підвищує рівень тестостерону, як у чоловіків зі зниженим рівнем гормону, так і у здорових молодих чоловіків.

Підвищення рівня тестостерону на 16% через 10 днів прийому Трібулус

Підвищення тестостерону

K.Milasius et al. The influens of the Tribulus terrestris extract on the parameters of the functional preparadness and athles’ organism homeostase. Phisiol. Journ. 2009, V.55, n5

Регулярний прийом міо-інозитолу сприяє підвищенню концентрації сперматозоїдів.

Підвищення загальної кількості сперматозоїдів в еякуляті (млн.)

Підвищення кількості сперматозоїдів

A.E.Calogero et al. Myo-inositol improves sperm parameters and serum reproductive hormones in patients with idiopathic infertility: a prospective double-blind randomized placebo controlled study.

Androxselle

Андроксель — це збалансований комплекс найважливіших вітамінів, мікроелементів та амінокислот для поліпшення метаболічного і гормонального статусу чоловіків.

ВГОРУ